Zarząd Dróg Miejskich w Łukowie

ul. Łąkowa 8

21-400 Łuków

 

tymczasowa organizacja
ZDM Łuków
ZDM Łuków
ZDM Łuków

© 2019 by Radosław Burdach. Created with WebWave CMS

 

L.p.

Nazwa ulicy

Nr drogi

  1.  

Armii Krajowej

102353 L

  1.  

Krzysztofa Baczyńskiego

102355 L

  1.  

Bartnia

102356 L

  1.  

Batalionów Chłopskich

102357 L

  1.  

Stefana Batorego

102358 L

  1.  

Boczna ul. Browarnej

102359 L

  1.  

Władysława Broniewskiego

102360 L

  1.  

Browarna

102361 L

  1.  

Brzozowa

102362 L

  1.  

ks. Stanisława Brzóski

102363 L

  1.  

Bukowa

102364 L

  1.  

Cegielniana

102365 L

  1.  

Cetnarskich

102366 L

  1.  

Chabrowa

102367 L

  1.  

Fryderyka Chopina

102369 L

  1.  

Bolesława Chrobrego

114403 L

  1.  

Cicha

102370 L

  1.  

Cmentarna

102371 L

  1.  

Józefa Czechowicza

102372 L

  1.  

Czerwonego Krzyża

102373 L

  1.  

Czwartaków

102374 L

  1.  

Marii Dąbrowskiej

102375 L

  1.  

Dr. W. Dmocha

114382 L

  1.  

Domaszewska

102376 L

  1.  

Dworcowa

114383 L

  1.  

Farna

102378 L

  1.  

Filaretów

102380 L

  1.  

Filomatów

102381 L

  1.  

Konstantego Gałczyńskiego

102382 L

  1.  

Gerwazego

102383 L

  1.  

Gołaszówiec

102384 L

  1.  

Goplany

102385 L

  1.  

Gospodarska

102386 L

  1.  

Graniczna

102388 L

  1.  

Górna

102387 L

  1.  

Grażyny

102389 L

  1.  

Jana Mariana Hempla

102390 L

  1.  

Hrabiego Horeszki

102391 L

  1.  

Jacka Soplicy

102486 L

  1.  

Jana Sobieskiego

102483 L

  1.  

Jankiela

102393 L

  1.  

11 – listopada

102428 L

  1.  

Jeżynowa

102395 L

  1.  

Kanałowa

102396 L

  1.  

Jana Kasprowicza

102397 L

  1.  

Ryszarda Kaszubskiego

102398 L

  1.  

Kazimierza Jagiellończyka

102392 L

  1.  

Kazimierza Wielkiego

102516 L

  1.  

Kiernickich

102399 L

  1.  

Jana Kilińskiego

102400 L

  1.  

gen. Franciszka Kleeberga

102401 L

  1.  

Klonowa

102402 L

  1.  

ks. Krzysztofa Kluka

102403 L

  1.  

Jana Kochanowskiego

102402 L

  1.  

Kolejowa

102405 L

  1.  

Hugona Kołłątaja

102406 L

  1.  

Komisji Edukacji Narodowej

102407 L

  1.  

Konarskiego

114384 L

  1.  

Bronisława Kondrackiego

102408 L

  1.  

Marii Konopnickiej

102409 L

  1.  

Konstytucji 3 Maja

102410 L

  1.  

Konwiktorska

102411 L

  1.  

Janusza Korczaka

102412 L

  1.  

Kościelna

102413 L

  1.  

Al. T. Kościuszki

114381 L

  1.  

Kozia

102414 L

  1.  

Zygmunta Krasińskiego

102415 L

  1.  

Kraszewskiego

114390 L

  1.  

Kresów Wschodnich

 

  1.  

Królik

102416 L

  1.  

Królowej Jadwigi

102417 L

  1.  

Krótka

102418 L

  1.  

Franciszka Krupińskiego

102420 L

  1.  

Adama Antoniego Kryńskiego

102421 L

  1.  

Eugeniusza Kwiatkowskiego

102422 L

  1.  

Ignacego Laskowskiego

102424 L

  1.  

700 – lecia

102476 L

  1.  

Leśna

102425 L

  1.  

Stanisława Lewickiego

102426 L

  1.  

Lewoncewicza

102427 L

  1.  

Lipowa

102429 L

  1.  

Łąkowa

102430 L

  1.  

Madejów

102431 L

  1.  

Jana Stanisława Majewskiego

102432 L

  1.  

Makowa

102433 L

  1.  

Adama Mickiewicza

102434 L

  1.  

Mieszka I

102354 L

  1.  

Nadrzeczna

102435 L

  1.  

Plac Narutowicza

102436 L

  1.  

Nowogródek

102438 L

  1.  

Nowopijarska

102439 L

  1.  

Juliana Ursyna Niemcewicza

102437 L

  1.  

Nowowiejskiego

102440 L

  1.  

Objazdowa

102441 L

  1.  

Ogrodnicza

102442 L

  1.  

Stefana Okrzei

102445 L

  1.  

Opłotki

102446 L

  1.  

Elizy Orzeszkowej

102419 L

  1.  

Pana Tadeusza

102447 L

  1.  

Parkowa

102448 L

  1.  

Partyzantów

102449 L

  1.  

Pastewnik

102450 L

  1.  

Patoki

102451 L

  1.  

Piaskowa

102452 L

  1.  

Piękna

102453 L

  1.  

Ojców Pijarów

102444 L

  1.  

Ks. Grzegorza Piramowicza

102454 L

  1.  

Podgórna

102456 L

  1.  

Podleśna

102457 L

  1.  

Podkomorzego

114391 L

  1.  

Pogodna

102458 L

  1.  

Polna

102459 L

  1.  

Południowa

102460 L

  1.  

Porzeczkowa

102461 L

  1.  

Poważe

102462 L

  1.  

Północna

102463 L

  1.  

Prądowa

102464 L

  1.  

Bolesława Prusa

102465 L

  1.  

Juliana Przybosia

102467 L

  1.  

Pszenna

102468 L

  1.  

Mikołaja Reja

102469 L

  1.  

Rick – Wiśniewskiego

102470 L

  1.  

Rogalińskiego Doktora Andrzeja

102476 L

  1.  

Rolnicza

102471 L

  1.  

Rurowa

102474 L

  1.  

Henryka Sienkiewicza

102477 L

  1.  

Władysława Sikorskiego

102478 L

  1.  

Józefa Skłodowskiego

102479 L

  1.  

Jana Skrzetuskiego

102480 L

  1.  

Słoneczna

102481 L

  1.  

Juliusza Słowackiego

102482 L

  1.  

Sochacz

102484 L

  1.  

Sosnowa

102487 L

  1.  

Spokojna

102488 L

  1.  

Spółdzielcza

102490 L

  1.  

Leopolda Staffa

102491 L

  1.  

Stankiewicza

114389 L

  1.  

Zygmunta Starego

102533 L

  1.  

Staropijarska

102492 L

  1.  

Stasia i Nel

102493 L

  1.  

Stanisława Staszica

102494 L

  1.  

Stodolna

102496 L

  1.  

Andrzeja Struga

102497 L

  1.  

Strzelnicza

102498 L

  1.  

Szafirowa

 

  1.  

Michała Studzińskiego

102499 L

  1.  

Felicjana Szaniawskiego

102501 L

  1.  

Radzyńska (dz. Nr 4341/10, 4341/17)

 

  1.  

Szkolna

102503 L

  1.  

Rodziny Szlendaków

102504 L

  1.  

Aleksandra Świętochowskiego

102505 L

  1.  

Tartaczna

102506 L

  1.  

ul. Telimeny

102507 L

  1.  

Bronisława Trentowskiego

102508 L

  1.  

Tryboniów Janiny i Antoniego

102509 L

  1.  

Tryjarskiego Antoniego

102510 L

  1.  

Turystyczna

102511 L

  1.  

Juliana Tuwima

102512 L

  1.  

Ks. Jana Twardowskiego

102502 L

  1.  

Konrada Wallenroda

102513 L

  1.  

Maryli Wereszczakówny

102515 L

  1.  

Franciszka Wilczyńskiego

102517 L

  1.  

Wileńska

 

  1.  

Stanisława Wirskiego

102518 L

  1.  

Wiśniowa

102519 L

  1.  

Wodna

102520 L

  1.  

Wojskiego

102521 L

  1.  

Michała Wołodyjowskiego

102522 L

  1.  

Wspólna

102523 L

  1.  

Wrzosowa

102524 L

  1.  

Wypoczynkowa

102525 L

  1.  

Zabrowarna

102526 L

  1.  

Zachodnia

102527L

  1.  

Zacisze

114418L

  1.  

Zagrodowa

102528 L

  1.  

Zaokręgiem

102529 L

  1.  

Zbożowa

102530 L

  1.  

Stefana Zdanowskiego

102531 L

  1.  

Zielona

102532 L

  1.  

Tadeusz Boya – Żeleńskiego

102534 L

  1.  

Stefana Żeromskiego

102535 L

  1.  

Źródlana

102536 L

 

Wykaz dróg gminnych

--lista--

 

 

 

 

 

 

Wykaz dróg - mapa